SALES REPRESENTATIVE - CSOPORT ÉS RENDEZVÉNY

15166_97548122_1655985051218517_48713862

Az Accent Hotels szállodalánchoz tartozó 3* superior szálloda keres sales representative munkakörbe új kollégát fiatalos csapatába.

Főbb feladatok:

  • Rendezvény- és csoportos ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések elkészítése, számlázás

  • Rendezvények koordinálása, lebonyolítása

  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, új ügyfelek felkutatása

  • Jelentések készítése, adminisztráció

  • CRM-rendszer töltése, karbantartása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Proaktív, vendégközpontú hozzáállás

  • Önálló munkavégzés

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás bejelentett munkahely egy stabil háttérrel rendelkező szállodában

  • Cafeteria, személyzeti étkezés

  • Rendszeres szakmai továbbképzés

  • Kedvezményes szálláslehetőség az Accent Hotels szállodáiban

Munkavégzés helye: Gödöllő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével

  • Motivációs levél

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

gm@ekhotel.hu

Kérjük a jelentkezésnél említse meg, hogy a HoPro oldalán találta az álláslehetőséget.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Teljes munkaidős

Szerződés hossza:

határozatlan

Munkaidő:

heti 40 óra

Tapasztalat:

szükséges

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális