RESERVATION ÉS REVENUE ASSISTANT

15166_97548122_1655985051218517_48713862

A Preferred Hotels & Resort-hoz tartozó, a belváros szívében található Mystery Hotel Budapest RESERVATION ÉS REVENUE ASSISTANT keres.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben és szeretnél egy fiatalos, barátságos csapat tagja lenni, úgy ne habozz, inkább jelentkezz hozzánk.

Általános feladatok:

  • A beérkező egyéni lekérések 24 órán belüli megválaszolása és adminisztrációja a mindenkori PMS rendszerben

  • Telefonos lekérések folyamatos kezelése

  • A szobafoglalások pontos és megbízható felvétele, visszaigazolása, Árajánlatok készítése

  • Az értékesíthető szobakapacitás folyamatos karbantartása

  • A szálloda foglalhatóságának nyomon követése, ellenőrzése

  • Folyamatos kommunikáció a szálloda többi részlegével

  • Tevékenységi körébe tartozó szállodai információk ismerete, ezekről a vendégek pontos tájékoztatása

  • Vendég-, és értékesítésorientált magatartás tanúsítása, törekedni a minél magasabb szobaár bevétel elérésére, vásárlási érték növelése (upsell tevékenység)

  • A foglalások felvétele, rögzítése során a fizetési biztonság, garancia szem előtt tartása

  • Árak ellenőrzése, online felületek összevetése a mindenkori PMS rendszerrel

  • Következő napi érkezők előkészítése

  • Riportok készítése

  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Vendégközpontú szemlélet

  • Jó kapcsolatteremtő képesség

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajz szükséges a jelentkezéshez, melyet a borbala@mysteryhotelbudapest.com email címre várunk.

Kérjük a jelentkezésnél említse meg, hogy a HoPro oldalán találta az álláslehetőséget.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Teljes munkaidős

Szerződés hossza:

határozatlan

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Tapasztalat:

1-2 év

Munkavégzés helye:

Budapest

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális