EMELETI GONDNOKNŐ

15166_97548122_1655985051218517_48713862

A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont EMELETI GONDNOKNŐ munkakörbe kollégát keres.

Jelentkezzen hozzánk, ha úgy érzi, kiváló szervező és tervező képessége van, magáénak érezné a feladatot, hogy egy minőségi szálláshely tisztaságáért dolgozzon!

Munkakör, feladatok:

A hotelszobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése, a felügyeletére bízott szobalányok irányítása, a vendégek szállodával szembeni elvárásainak megfelelő színvonal biztosítása a ház teljes területén. A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés biztosítása.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre 2021.

június 30-ig, a fizetési igény megjelölésével.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Teljes munkaidős

Szerződés hossza:

határozatlan

Munkaidő:

Tapasztalat:

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális