BARTENDER

15166_97548122_1655985051218517_48713862

Álláslehetőség az ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestben.

Feladatok:

  • Vendégek köszöntése, rendelésfelvétel

  • Különböző koktélok, borok, italok ismerete és színvonalas kiszolgálása

  • Kassza kezelése, számla elkészítése

  • Vendégpanaszok kezelése, illetve azok kommunikálása a felelős vezető felé

  • Az italkészítéshez szükséges berendezések, gépek rendeltetésszerű használata és a munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves bartender munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Vendégközpontú hozzáállás

  • Megbízhatóság, önállóság

  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Igényes munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség, tréningek

  • Ingyenes munkahelyi étkezés

  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele

  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben

  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a hr@parisiudvarhotel.hu email címre.

Kérjük a jelentkezésnél említse meg, hogy a HoPro oldalán találta az álláslehetőséget.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Teljes munkaidős

Szerződés hossza:

Teljes munkaidő

Munkaidő:

Tapasztalat:

szükséges

Munkavégzés helye:

Budapest

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális