AMERIKAI SZAKMAI GYAKORLAT

15166_97548122_1655985051218517_48713862

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot egy amerikai szállodában a Resort Leaders magyarországi cég szervezésében történő Work & Travel program keretei között.

Turizmus-Vendéglátást tanulsz? Töltsd el szakmai gyakorlatodat egy luxus resortban és tanulj a legjobbaktól.

Szakmai gyakorlati területek:

  • Food & Beverage

  • Culinary

  • Front Office

Egy gondosan kidolgozott Training Plan szerint az adott terület több pozíciójában is kipróbálhatod magad.

Elvárás:

  • Turizmus-Vendéglátás tanulmányok

  • Aktív hallgatói jogviszony vagy egy évnél nem régebben megszerzett diploma

  • Középszintű angol nyelvtudás

Fizetés & munkakörülmények:

  • Garantált heti 32 óra

  • Változó (kb. 10 USD/óra)

  • Kedvezményes szállás

  • Campus Mundi ösztöndíj megpályázható

Szeretnél részletes programtájékoztatót és infót a jelentkezés menetéről?

Írj nekünk az info.hopro@gmail.com e-mail címre, hogy érdekel az amerikai szakmai gyakorlat.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Gyakornoki

Szerződés hossza:

3-12 hónap

Munkaidő:

min. heti 32 óra

Tapasztalat:

nem szükséges

Munkavégzés helye:

Amerikai Egyesült Államok

Teljes munkaidős

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális