ÉTTERMI SUPERVISOR

15166_97548122_1655985051218517_48713862

Álláslehetőség az ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestben.

Feladatok és felelősség

  • betartja és betartatja az éttermi standardeket

  • szervezi a hotel éttermének a szolgáltatásait

  • részt vesz az új kollégák toborzásában, képzésében

  • üdvözli a vendégeket

  • kezeli a vendégek problémáit

  • a problémákat továbbítja a megfelelő személyhez

  • biztosítja a rendezvények/konferenciák problémamentes lebonyolítását

  • részt vesz a szálloda szolgáltatásainak felülvizsgálatában

Elvárások

  • folyékony angol nyelvtudás

  • releváns tapasztalat

  • vezetői tapasztalat

  • piac, versenytársak ismerete

  • a nemzetközi ételek, italok és koktélok ismerete

  • jó kapcsolatteremtő képesség

  • jó szervezési készség

  • proaktív, szervezett személyiség, aki képes a csapata vezetésére, motiválására

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Igényes munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség, tréningek

  • Ingyenes munkahelyi étkezés

  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele

  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben

  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Előnyt jelent

  • 4-5 csillagos szállodában szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a hr@parisiudvarhotel.hu email címre.

Kérjük a jelentkezésnél említse meg, hogy a HoPro oldalán találta az álláslehetőséget.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Típus:

Teljes munkaidős

Szerződés hossza:

Teljes munkaidő

Munkaidő:

Tapasztalat:

szükséges

Munkavégzés helye:

Budapest

Balatonfüred

Budapest

Budapest

Teljes munkaidős, Szezonális